В Центральній бібліотеці ім. Маркіяна Шашкевича літературно-музичним святом «Володар дум і сподівань народу» вшанували визначну дату – 200 років від дня народження Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. В стінах бібліотеки звучало Слово Шевченка, його дума, пісня у виконанні молоді – студентів Стрийського аграрного коледжу, учнів середньої школи № 2.
![](http://s018.radikal.ru/i515/1403/cd/867bf06a1262.jpg)
![](http://s020.radikal.ru/i718/1403/fc/3aa5ba1bf830.jpg)
Учні СШ № 2 читають «Заповіт» Шевченка на 10 мовах світу.
![](http://s020.radikal.ru/i714/1403/89/78e260a1f9fb.jpg)
![](http://s018.radikal.ru/i501/1403/63/66b0e3cef5f0.jpg)
Ансамбль хлопців «Горицвіт» Стрийського аграрного коледжу.
Організатори свята: зав. відділом обслуговування Черепанин Н.Г., бібліотекар читального залу та художній керівник Берездецька О.Ю., зав. юнацького відділу ЦБ ім.М.Шашкевича Лейбик Ж.Р.
|