Міська Центральна бібліотека ім. Маркіяна Шашкевича Стрийської міської Централізованої бібліотечної системи в травні 2014 року взяла участь у III конкурсі проектів Благодійного фонду «Фонд Громад «Рідня» і представила проект «Збереження бібліотечних фондів – пам’ять нації», який передбачає комплекс заходів по збереженню бібліотечного фонду. В результаті конкурсного відбору проект переміг і бібліотека отримала 5000 грн на придбання ксероксу.
![](http://s017.radikal.ru/i438/1411/17/30850fe192ff.jpg)
Директор Стрийської МЦБС Яремко Людмила Трохимівна отримала Сертифікат для реалізації проекту.
![](http://s010.radikal.ru/i311/1411/71/586e9878ab9d.jpg)
І ось він - новенький ксерокс!
Тепер користувачі бібліотеки мають можливість оперативно зробити копію частини книги або статті з освітньою, навчальною метою чи задля приватного дослідження не виходячи з бібліотеки.
![](http://s008.radikal.ru/i306/1411/10/eb0e9b80854a.jpg)
|