Традиційно у жовтні в Центральній міській бібліотеці ім.М.Шашкевича відбулося нагородження лауреатів щорічної літературно-мистецької премії Благодійного фонду Віктора Романюка. Цьогоріч було номіновано одразу двох непересічних особистостей: завідувачку відділом обслуговування ЦМБ ім.М.Шашкевича Надію Черепанин та громадського діяча, "архіваріуса" Стрия, фотодокументаліста Левка Рішка.
![](https://c.radikal.ru/c23/1910/83/6fa7a8f16b1d.jpg)
читати далі>>