![](https://1.bp.blogspot.com/-N6CzKvXTcsw/Xs99YaaOnMI/AAAAAAAADqg/I6T8O86EdZ0zbjV5D2LJXT5E1C0Ak-q8gCLcBGAsYHQ/s400/images.jpg)
29 травня 2020 року у поетеси, прозаїка і перекладача
Теодори Савчинської - Латик
гарний ювілей - 80 років. Творчий доробок самобутньої письменниці налічує майже два десятки поетичних збірок та добрий десяток різних за тематичним спрямуванням добірок поезій опублікованих в періодичних виданнях. Пані Теодора членкиня НСПУ, літературного об'єднання "Хвилі Стрия", Союзу українок.
Нагороджена Міжнародним Орденом Усмішки за творчість для дітей та Медаллю "Почесна відзнака" від НСПУ за вагомий внесок у творчості для відродження духовності українського народу. Теодора Петрівна великий друг нашої бібліотеки. В рамках літературного театру "Слово" відбувалися презентації її книг, творчі зустрічі. Ми вітаємо ювілярку і бажаємо їй міцного здоров'я, Божої ласки та благодаті, ще багато творчих весен і нових книжок.
читати далі>>