Львівська область від 26 квітня переходить з червоної зони у жовту. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Варто пригадати заборони, які діють на території жовтої зони. Отож, все ще необхідно перебувати на вулиці маючи при собі документи, що засвідчують особу. Обмеження стосуються і масових заходів. Їх можна проводити тільки з наповненістю приміщення на 50%.
![](https://c.radikal.ru/c10/2104/7f/98b013f7d34a.jpg)
![](https://b.radikal.ru/b02/2104/dd/c3c580975930.jpg)